Hakkımızda

Seybomak makine, petek temizleme makine imalatında, daha fazla ve değişik alanlarda kullanabileceğiniz, daha sağlam gövde yapısına sahip, verdiğiniz ücreti sonuna kadar hak etmesi gereken, makine imalatı yapmaktadır. Çünkü piyasada zaten var olan ve üzerine geliştirme değiştirme adına tek kuruş yatırım yapmayan firmalardan farklı olarak, saha da çalışmanın avantajıyla eksikleri yerinde tespit ederek daha kullanışlı hale getirmektedir. Çeşitli engellemeler ve karalama kampanyalarına kulak tıkayarak çizgimizi değiştirmeden yolumuza devam ediyoruz.

Biliyoruz ki halkımız farklılıkları her zaman takdir etmektedir.

İlk, hava çıkışını makinelere entegre eden, ilk çift tarafı kapalı gövde tasarımını yapan ve uygulayan, ilk metal tekerlek kullanan, ilk farklı iş alanlarında kullanabilmek için gerekli aksesuarları temin eden firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Yine piyasada bulunan araç radyatör temizleme makinelerinden farklı olarak, araç radyatör iç temizliği yapan bölümün dışında, 135 bar basınca sahip araç radyatör dış temizliğinde ya da motor yıkamada kullanabileceğiniz ilave bir kısım eklenerek makinenin kullanım alanı genişletilmiştir.

Not: Bu ürün sadece ön siparişle üretilmektedir.

Seybomak makine tarafından üretilen, patenti firmamıza ait olan havalı makinelerde kullanılmak üzere tek gövdeye entegre edilmiş, havalı sürkülasyonlu makine imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu makine ile kombi eşanjör temizliği, su basıncının yetersiz olduğu alanlarda, kimyasal temizleme ihtiyacı olan bölgelerde, ayarlanabilir 1-8 bar arası yıkama yapma imkanı da sağlanmış olmaktadır.
(Bu makine ön siparişle imal edilmektedir.)

Seybomak Kombi Tamir-Bakım servis hizmetlerimiz, dürüstlük ve ihtiyaç odaklıdır. Olmayan bir şeyi var gibi gösterip tüketiciyi mağdur eden korsan firmaların çokluğunda, gerçekte bozulan kısımları tamiri mümkünse tamir, değilse en uygun fiyat aralığında gerekli işlemi yaparak müşteri memnuniyet esaslı çalışmaktadır. Servis tamir ve bakım hizmeti almadan önce iş yeri var mı ? kredi kartıyla ödeme kabul edebiliyor mu? Fatura verebiliyor mu? gibi sorularınıza cevap almadan çağırmayınız.

WhatsApp chat